Z-90 NOVAL

Z-90 NOVAL

Předokenní žaluzie Z-90 Noval jsou po technické i designové stránce špičkou na trhu venkovních žaluzií. Speciálně tvarované lamely umožňují plynulou regulaci světla. Venkovní žaluzie Z-90 Noval se vyznačují moderním a inovativním designem. U STRMAT si navíc můžete vybrat z více než 20 barevných provedení, které snadno sladíte s libovolnou fasádou a dodáte tak vaší budově moderní vzhled. Žaluzie Z-90 Noval umožňují zároveň stínit i větrat, pomohou snížit vaše náklady za klimatizaci a ochrání vaše soukromí před zvědavými pohledy z okolí. Navíc je lze vybavit širokou škálou příslušenství i motorickým ovládáním.

Lamely a provedení

Předokenní žaluzie Z-90 Noval jsou vybaveny lamelami ve tvaru „Z“ o šířce 90 mm. Díky speciálnímu tvar lamel a jejich vyšší šířce tyto žaluzie ve svinutém stavu vytvářejí pouze minimální nábal. Speciální prolisy na lamelách zvyšují jejich stabilitu a gumová těsnění poskytují dokonalé a tiché dovírání s maximálním stínícím účinkem. Pro venkovní žaluzie Z-90 Noval lze volit boční vedení v lištách anebo v lanku, které fixuje žaluzie ve správné poloze. Vyberte si u STRMAT pro tyto špičkové žaluzie z více než 20 barevných variant, které bez problému sladíte s vaší fasádou. Díky vysoké flexibilitě rozměrů, provedení i způsobů montáže jsou předokenní žaluzie Z-90 Noval skvělou volbou pro všechny budovy.

Ovládání

Předokenní žaluzie Z-90 Noval nabízejí širokou škálu možností ovládání. Tento typ žaluzií lze ovládat manuálně pomocí kliky s převodovkou. Oblíbenou a luxusní volbou našich zákazníků ovšem zůstává provedení s motorickým pohonem. Motorické ovládání je rychlé a tiché a umožňuje stínit veliké plochy. Žaluzie pak můžete komfortně ovládat jednoduchým vypínačem, designovým dálkovým ovladačem nebo rovnou luxusně pomocí vašeho chytrého mobilní zařízení.

Příslušenství

Motorizovanou variantu žaluzií Z-90 Noval lze vybavit řadou dalšího příslušenství. Sluneční a větrné čidlo automaticky detekuje intenzitu světla a větru a tím reguluje vaše žaluzie. Při slunečním svitu se venkovní žaluzie automaticky stáhnou, zastíní váš interiér a udrží ho v příjemné teplotě. Větrné čidlo naopak předchází poškození žaluzií včasným svinutím žaluzií při intenzivním větru. Žaluzie Z-90 Noval lze také vybavit spínacími hodinami, které budou žaluzie řídit v závislosti na nastaveném čase.

Rozměry

Předokenní žaluzie Z-90 Noval jsou vhodné ke stínění ploch až o rozloze 20m2. Za svou skvělou flexibilitu po stránce rozměrů vděčí špičkové konstrukci a technickému zpracování. Minimální šířka žaluzií začíná již na 50 centimetrech. Maximální šířka i výška žaluzií je až nadstandardních 500 cm. S manuálním ovládáním pomocí kliky jsou žaluzie Z-90 Noval vyráběny do celkové plochy 8m2. Při volbě luxusního motorického ovládání je to až již zmíněných 20m2, díky čemuž jsou vhodným kandidátem pro libovolné prosklené plochy nejrůznějších typů budov.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!