Z-70

Z-70

Předokenní žaluzie Z-70 jsou charakteristické svým jemnějším vzhledem díky použití užších lamel. Lamely těchto žaluzií jsou navíc tvarovány do písmene “Z”, díky čemuž dosahují vysoké stability a také maximálního stínícího účinku. Plynulým naklápěním lamel lze regulovat množství světla i teplotu v interiéru. Předokenní žaluzie navíc umožňují stínit i zároveň větrat a díky odrazu paprsků před dopadem na plochu okna udržují teplotu v interiéru a snižují vaše náklady za klimatizaci. Žaluzie Z-70 jsou nabízeny i s komfortním motorickým ovládáním, které navíc umožňuje stínit plochy o veliké rozloze.

Lamely a provedení

Venkovní žaluzie Z-70 jsou vybaveny lamelami ve tvaru “Z” o šířce 70 mm. Úzké lamely propůjčují žaluziím výrazně jemnější a detailnější vzhled. Díky speciálním prolisům a gumovým těsněním na spodních stranách lamel dosahují tyto žaluzie vysoké stability a maximální efektivity stínění. Těsnění navíc zaručuje minimalizaci hluku při dovírání žaluzií. U STRMAT si navíc můžete vybrat z nabídky hned několika základních barevných provedení. Hravě tak předokenní žaluzie Z-70 sladíte s vaší budovou. Elegantní konstrukce žaluzií se vyznačuje také menší šířkou boxu než u jiných typů venkovních žaluzií. Jedinou nevýhodou takto speciálně tvarovaných lamel je vyšší svazek při vytažení žaluzií.

Ovládání

Pro venkovní žaluzie Z-70 si u STRMAT můžete vybrat z klasického a dostupného manuálního nebo z komfortního motorického ovládání. Manuálně se žaluzie ovládají pomocí speciální kliky s převodovkou. Luxusní motorické ovládání vám nabízí maximální pohodlí a žádné starosti. Motorizované žaluzie Z-70 lze ovládat vypínačem na stěně, pomocí dálkového ovladače a nebo přímo pomocí chytrých mobilních zařízení.

Příslušenství

Motorizovanou žaluzii Z-70 lze doplnit o širokou škálu dalšího příslušenství. Sluneční a větrné čidlo automaticky měří intenzitu větru a slunečního svitu. Při ostrém slunci se žaluzie automaticky stahují a udrží tak váš interiér v příjemné teplotě. Větrné čidlo naopak předchází poškození žaluzií včasným svinutím žaluzií při intenzivním větru. Žaluzie Z-70 lze také vybavit spínacími hodinami, které budou žaluzie řídit v závislosti na nastaveném čase.

Rozměry

Předokenní žaluzie Z-70 jsou vhodným typem ke stínění velikých i drobných prosklených ploch. Minimální šířka začíná již na 50 cm a maximální možná šířka žaluzií Z-70 je 500 cm. Tyto žaluzie lze vyrobit do výšky až 500 cm. Maximální plocha žaluzií je závislá na zvoleném způsobu ovládání. Manuálně ovládané žaluzie s klikou lze vyrobit do celkové plochy 8m2. Motorizované žaluzie umožňují efektivně zastínit skutečně rozsáhlé plochy a to až do 20m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!