T-80

T-80

Hledáte špičkové moderní venkovní žaluzie? Předokenní žaluzie typu T-80 jsou novinkou na trhu stínění. Speciální provedení lamel umožňujě plynulou regulaci stínění a maximální kontrolu nad množstvím světla i teplotou v interiéru. Předokenní žaluzie sníží vaše nákady na klimatizaci, umožňují větrat při stínění a poskytnou vám dnes tolik vyhledávané soukromí. Venkovní žaluzie T-80 nejsou pouze technologickou špičkou na trhu. Díky elegantnímu vzhledu a širokému barevnému výběru od STRMAT budou i ozdobou vaší fasády. Dopřejte si maximální komfort s pohony řízenými dálkovým ovladačem anebo rovnou pomocí chytrých mobilních zařízení.

Lamely a provedení

Speciálně tvarované lamely umožňují plynulou regulaci světla i dokonalé dovření s maximálním stínícím účinkem. Lamely žaluzií T-80 jsou široké 80 mm a pevně fixovány v bočním vedení, kter je drží ve správné poloze. Další výhodou je minimální výška nábalu stažených lamel, který zbytečně nepřekáží v prostoru okna. Venkovní žaluzie T-80 se vyznačují moderním vzhledem a elegantním zpracováním. U STRMAT si navíc můžete vybrat z více než 20 základních barevných provedení, které hravě sladíte s vaším objektem. Díky vysoké flexibilitě rozměrů, provedení i způsobů montáže jsou předokenní žaluzie T-80 skvělou volbou pro všechny budovy.

Ovládání

K venkovním žaluziím T-80 od STRMAT můžete získat luxusní a vysoce komfortní motorické ovládání. Motorizované předokenní žaluzie můžete ovládat vypínačem na zdi, luxusním dálkovým ovladačem a nebo rovnou pomocí chytrého mobilního zařízení. Naše motorické pohony jsou rychlé, tiché a spolehlivé. Pro drobné prosklené plochy i zákazníky hledající co nejpříznivější cenu jsou venkovní žaluzie T-80 dostupné i s manuálním ovládáním pomocí kliky s převodovkou.

Příslušenství

Motorizovanou variantu žaluzií T-80 lze doplnit o širokou škálu dalšího příslušenství. Sluneční a větrné čidlo automaticky detekuje intenzitu světla a větru a tím reguluje vaše žaluzie. Při ostrém slunci se žaluzie automaticky stahují a udrží tak váš interiér v příjemné teplotě. Větrné čidlo naopak předchází poškození žaluzií včasným svinutím žaluzií při intenzivním větru. Žaluzie T-80 lze také vybavit spínacími hodinami, které budou žaluzie řídit v závislosti na nastaveném čase.

Rozměry

Venkovní žaluzie T-80 jsou velmi přizpůsobivé i z hlediska rozměrů. Jsou vhodné ke stínění ploch od šířky 50cm. Díky robustní konstrukci si hravě poradí s maximální šířkou i výškou 500 cm. Při volbě manuálního ovládání jsou venkovní žaluzie T-80 dostupné do celkové plochy 8m2. Motorizovaná varianta těchto žaluzií si hravě poradí s plochami až do 20m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!