PROTAL

PROTAL

Skutečnou špičku na trhu předokenních žaluzií představují exkluzivní žaluzie Protal. Tyto žaluzie světové kvality se vyznačují odolnou robustní konstrukcí se zesílenými lamelami, vysokou spolehlivostí a bohatým výběrem barev a provedení. Pevné a precizní zpracování žaluzií Protal navíc umožňuje zastínit okna velikých rozměrů. Žaluzie Protal jsou vybaveny bezpečnostními i ochrannými systémy. Jako správné moderní žaluzie jsou dostupné i s elektrickým pohonem a to včetně komfrotního dálkového ovládání či řízení chytrým mobilním zařízením.

Lamely a provedení

Venkovní žaluzie Protal jsou oblíbenou volbou právě díky svému technickému zpracování. Speciální zesílené lamely o tloušťce 0,6 mm zvyšují jejich odolnost i izolační účinky. Žaluzie jsou vybaveny bezpečnostními systémy, které zabraňují nechtěnému zvednutí pancíře. Systémy reagují také na překážky při spouštění žaluzií, čímž chrání případné opomenuté předměty v okenním prostoru i samotné žaluzie před poškozením. Vybrat si u nás můžete z více než 20 barevných provedení žaluzií. Díky špičkové povrchové úpravě si žaluzie zachovávají své vlastnosti po dlouhou dobu. V případě nepravděpodobného poškození lamel je lze navíc snadno a rychle vyměnit za nové.

Ovládání

Cenově dostupným řešením je ovládání venkovních žaluzií pomocí kliky s převodovkou. Žaluzie Protal však nabízejí širokou škálu možností ovládání s komfortním motorickým pohonem. Motorizované předokenní žaluzie můžete ovládat vypínačem na zdi, luxusním dálkovým ovladačem a nebo rovnou pomocí chytrého mobilního zařízení.

Příslušenství

Žaluzie Protal lze vybavit dodatečnými prvky, které zvyšují komfort a napomáhají chránit žaluzie před nepříznivými vlivy. Instalací slunečního a větrného čidla zabráníte poškození žaluzií silným větrem a při detekci ostrého slunečního svitu se žaluzie automaticky spustí a udrží váš interiér v příjemné teplotě.

Rozměry

Venkovní žaluzie Protal umožňují stínit plochy drobných i rozsáhlých rozměrů. Minimální šířka žaluzií je 65 cm s motorickým a 50 cm s klikovým ovládáním. Maximální šířka je pak pro obě varianty 280 cm. Výška žaluzií Protal začíná již na 75 cm a lze je vyrobit až do výšky 450 cm. Až tři moduly žaluzií lze spojit a zastínit tak skutečně veliké plochy s šířkou do 840 cm. S klikovým pohonem lze stínit plochu o celkové maximální rozloze do 7 m2 a s využitím motorického ovládání až 21m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!