F-80

F-80

Venkovní žaluzie F-80 představují vysoce kvalitní a flexibilní stínění oken. Tyto předokenní žaluzie vám umožní plynule regulovat intenzitu stínění a v případě potřeby plně zatemní váš interiér. Odrazem světla před dopadem na okno napomáhají kontrolovat teplotu uvnitř a snižují vaše náklady za klimatizaci. Robustní provedení lamel i vedení navíc z těchto žaluzií dělá výbornou dodatečnou ochranu pro vaše okna před nepříznivými vlivy. Speciální lamely tvaru “C” umožňují plynulou regulaci světla a při stažení vytváří pouze nízký nábal. U STRMAT si můžete pro předokenní žaluzie F-80 hned z několika barev i typů montáže.

Lamely a provedení

Lamely předokenních žaluzií F-80 tvaru “C” umožňují maximální kontrolu nad stíněním a dosahují vysoké stability. Lamely bez lemů jsou široké 80 mm. Díky vyšší šířce lamel jich na krytí stejné plochy není nutný vysoký počet a tím dochází i k minimalizace výšky nábalu stažených žaluzií. Boční vedení, které zajišťuje fixaci žaluzií ve správné poloze, je provedeno pomocí lanek nebo designových lišt. U STRMAT si pro venkovní žaluzie můžete vybrat již z 6 základních barevných provedení, které hravě sladíte se zbytkem vašeho objektu. Tento typ žaluzií je vhodný pro prosklené plochy nejrůznějších velikostí.

Ovládání

Pro venkovní žaluzie F-80 od STRMAT můžete získat luxusní a vysoce komfortní motorické ovládání. Ovládejte vaše venkovní žaluzie pomocí vypínače, dálkovým ovladačem, pomocí řídící automatiky či skutečně moderně s vašim chytrým mobilním zařízením. Naše motorické pohony jsou rychlé, tiché a spolehlivé. Pro drobné prosklené plochy i zákazníky hledající co nejpříznivější cenu jsou předokenní žaluzie F-80 dostupné i s manuálním ovládáním pomocí kliky s převodovkou.

Příslušenství

Venkovní žaluzie F-80 nabízejí mnoho doplňků a příslušenství. Sluneční a větrné čidlo napomohou ochránit vaše žaluzie před rozmary počasí a poskytnou vám automaticky stín při parných dnech. Volitelným doplňkem pro žaluzie F-80 mohou být i jsou spínací hodiny, které automaticky žaluzie ovládají v závislosti na přednastaveném čase. Právě motorické ovládání s rozsáhlou nabídkou příslušenství od STRMAT vám umožní využít potenciál těchto žaluzií na plno!

Rozměry

Žaluzie typu F-80 se přizpůsobí na míru přesně vašim rozměrům. Tyto předokenní žaluzie jsou vhodné pro plochy od minimální šířky 50 cm. Žaluzie F-80 si hravě poradí s výškou i šířkou stíněné plochy až do 500 cm. Při volbě manuálního ovládání s klikou jsou žaluzie vyráběny do maximální plochy 8m2. Při volbě luxusního motorického pohonu pak dodáváme venkovní žaluzie F-80 do plochy až 20m2. Ozvěte se nám ještě dnes a žaluzie pro vás na míru a zdarma zaměříme.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!