EXT-50

EXT-50

Předokenní žaluzie EXT-50 jsou cenově dostupným typem exteriérových žaluzií, který byl speciálně navržen ke stínění menších ploch. Díky speciálně tvarovaným lamelám bez zahnutých okrajů vytvářejí žaluzie EXT-50 při stažení minimální nábal. Odolná konstrukce s bočním vedením lamel zajišťuje odolnost před nepříznivými vlivy a dlouhodobou spolehlivost. Díky využití ložisek a převodů je navíc pohyb žaluzií velmi plynulý a tichý. Venkovní žaluzie jsou navrženy tak, aby nebyly rušivým prvkem fasády, ale naopak skutečným designovým doplňkem. S širokým výběrem barev i provedení od STRMAT můžete bez problémů vaše předokenní žaluzie sladit se zbytkem objektu.

Lamely a provedení

Předokenní žaluzie typu EXT-50 mají speciálně prohnuté lamely do tvaru “C” o šířce 50 mm. Díky svému provedení vytvářejí ve staženém stavu skutečně úzký svazek. Žaluzie jsou fixovány ve správné poloze pomocí vodicích lanek po stranách lamel. Žaluzie EXT-50 jsou speciálně navrženým typem ke stínění ploch menších rozměrů. Oblíbené provedení EXT-50 H nahrazuje klasický horní nosný profil o rozměrech 40 x 40 mm větším profilem s rozměry 56 x 58 mm. Tato varianta využívá motor vhodný pro větší profily. Tím je dosaženo mnohem příznivější ceny žaluzií a umožňují stínit plochy o daleko vyšší rozloze. U STRMAT si pro venkovní žaluzie EXT-50 můžete vybrat z více než 10 barevných provedení a snadno je tak sladit se zbytkem vašeho objektu.

Ovládání

Špičkový mechanismus s ložisky zajišťuje plynulý a tichý chod u jakékoliv volby způsobu ovládání žaluzií. Předokenní žaluzie EXT-50 lze ovládat manuálně a to pomocí šňůry nebo kliky. Maximálního komfortu je docíleno pomocí špičkových motorických pohonů, které lze ovládat jednoduše vypínačem na zdi, dálkovým ovladačem nebo skutečně luxusně za pomocí řídící automatiky či chytrých mobilních zařízení.

Příslušenství

Motorizovanou variantu žaluzií EXT-50 a EXT-50 H lze doplnit o širokou škálu dalšího příslušenství. Sluneční a větrné čidlo automaticky detekuje intenzitu světla a větru a tím reguluje vaše žaluzie. Při ostrém slunci se žaluzie automaticky stahují a udrží tak váš interiér v příjemné teplotě. Větrné čidlo naopak předchází poškození žaluzií včasným svinutím žaluzií při intenzivním větru. Žaluzie EXT-50 lze také vybavit spínacími hodinami, které budou žaluzie řídit v závislosti na nastaveném čase.

Rozměry

Ačkoliv jsou tyto žaluzie navrženy speciálně ke stínění menších ploch, lze s nimi hravě stínit plochy až do celkové rozlohy 9m2. Provedení EXT-50 lze vyrobit do maximální šířky i výšky 250 cm pro provedení se šňůrou i motorem. Typ EXT-50 H s větším boxem si hravě poradí s vyššími rozměry o šířce 300 cm a výšce až 350 cm. Při volbě manuálního ovládání pomocí kliky se vyrábí do maximální plochy 8m2 a při volbě motorického ovládání je to až již zmíněných 9m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!