C-80

C-80

Venkovní žaluzie C-80 jsou vybaveny širokými lamelami, které dodávají žaluziím robustní vzhled. Další výhodou je výrazně nižší nábal vytažených žaluzií. Speciálně tvarované lamely umožňují naklápění do obou stran a tím získáte maximální kontrolu nad regulací intenzity světla v interiéru. Předokenní žaluzie typu C-80 se vyznačují vysokou stabilitou, kvalitním zpracováním a dlouhodobou spolehlivostí. U STRMAT si k těmto žaluziím navíc můžete vybrat z široké škály barevných provedení a hravě je tak sladit s vaším domovem či firemní budovou. Žaluzie C-80 jsou špičkovou stínící technikou, designovým doplňkem objektu i cenově přijatelným řešením, které vám zdarma zaměříme.

Lamely a provedení

Tyto předokenní žaluzie jsou vybaveny speciálními lamelami ve tvaru písmene „C“. Díky tomu dosahují vysoké stability a umožní vám plynulou regulaci světla obousměrným naklápěním. Lamely jsou široké 80 mm, čímž dosahují výrazně nižšího nábalu ve svinutém stavu. Boční vedení, které drží lamely ve správné poloze, je provedeno pomocí lanek anebo stylových pevných lišt. Žebříček s kevlarovým vláken je odolný proti UV záření a nedochází k délkové deformaci. U STRMAT si k venkovním žaluziím C-80 můžete navíc vybrat z více než 20 barevných provedení, které hravě sladíte se zbytkem vašeho objektu. Díky tomu spolu s širokými možnostmi montáže budou tyto žaluzie skutečným designovým doplňkem vašich oken.

Ovládání

Venkovní žaluzie C-80 lze ovládat snadno a rychle ručně pomocí kliky s převodovkou. Maximální komfort získáte s motorickým pohonem žaluzií od STRMAT. Ovládejte vaše venkovní žaluzie pomocí vypínače, dálkovým ovladačem anebo skutečně luxusně pomocí řídící automatiky či vaším chytrým mobilním zařízením. Naše motorické pohony jsou rychlé, tiché a spolehlivé. Díky tomu vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Příslušenství

Venkovní žaluzie C-80 od STRMAT nabízejí širokou škálu dodatečného příslušenství zvyšující komfort a ochranu vaší investice. Sluneční čidlo automaticky rozvine žaluzie při detekci ostrého slunečního svitu a ochrání tak váš interiér před přehříváním. Větrné čidlo naopak ochrání vaše žaluzie včasným svinutím při detekci silného větru. Dalším oblíbeným doplňkem žaluzií C-80 jsou spínací hodiny, které automaticky žaluzie ovládají v závislosti na přednastaveném čase.

Rozměry

Předností venkovních žaluzií typu C-80 je i možnost dodání v těch nejrůznějších rozměrech přesně na míru pro vaše okna. Tyto žaluzie jsou schopné stínit plochy o šířce od 44 cm až po 595 centimetrů. Minimální výška žaluzií C-80 začíná již na 35 cm a maximální výška tohoto typu je až 595 cm. Předokenní žaluzie tak hravě zastíní plochu až o 20 m2 v motorickém a 8m2 klikovém provedení. Při spojení modulů žaluzií lze s elektromotorem od STRMAT zastínit plochu až o 36 m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!