C-80 VENTAL

C-80 VENTAL

Elegantní žaluzie C-80 Vental jsou oblíbeným doplňkem moderních nových rodinných domů a kancelářských budov. Jejich speciálně tvarované lamely dosahují vysoké stability a ještě nižšího nábalu, než je tomu u jiných typů žaluzií s lamelami typu “C”. Speciální žebříček předokenních žaluzií C-80 Vental využívá na stejnou plochu mnohem více lamel, než u standardní verze C-80. Díky tomuto dodatečnému překryvu je docíleno mnohem efektivnějšího stínění i zatemnění. Tyto předokenní žaluzie jsou skutečnou technickou špičkou, která bude díky širokému výběru barev i provedení od STRMAT designovou ozdobou vašeho objektu.

Lamely a provedení

Předokenní žaluzie C-80 Vental jsou vybaveny speciálními lamelami ve tvaru “C” o šířce 80 milimetrů. I přes použití více lamel s vyšším překryvem je dosaženo minimálního nábalu stažených žaluzií. Tento dodatečný překryv lamel zvyšuje izolační i stínící vlastnosti žaluzií. Speciální úchyt lamel v háčcích zabraňuje nechtěnému přetočení lamel v žebříčku. Žebříček s kevlarovým vláknem navíc odolává UV záření a nedochází k délkové deformaci. Lamely jsou fixovány ve správné poloze bočním vedením ze stylových lišt anebo pomocí lanek. Pro předokenní žaluzie C-80 Vental si u STRMAT můžete vybrat hned z několika záladních barev i různých možností instalace.

Ovládání

Žaluzie typu C-80 Vental jsou připraveny poskytnout vám luxusní a vysoce komfortní řešení s motorickými pohony. Ovládejte vaše venkovní žaluzie pomocí vypínače, dálkovým ovladačem, pomocí řídící automatiky či skutečně moderně s vašim chytrým mobilním zařízením. Naše motorické pohony jsou rychlé, tiché a spolehlivé. Pro drobné prosklené plochy i zákazníky hledající co nejpříznivější cenu jsou žaluzie C-80 Vental dostupné i s manuálním ovládáním pomocí kliky s převodovkou.

Příslušenství

Předokenní žaluzie C-80 Vental nabízejí mnoho doplňků a příslušenství. Sluneční a větrné čidlo napomohou ochránit vaše žaluzie před rozmary počasí a poskytnou vám automaticky stín při parných dnech. Dalším oblíbeným doplňkem žaluzií C-80 Vental jsou spínací hodiny, které automaticky žaluzie ovládají v závislosti na přednastaveném čase. Právě motorické ovládání s rozsáhlou nabídkou příslušenství od STRMAT vám umožní využít potenciál těchto žaluzií na plno!

Rozměry

Venkovní žaluzie typu C-80 Vental splní vaše nároky na exteriérové stínění i po stránce rozměrů. Žaluzie tohoto typu lze vyrobit přesně na míru v šířkách od 45 cm až po 595 cm v závislosti na zvoleném provedení i ovládání. Výška začíná již na 35 cm a lze ji dodat až do pozoruhodných 595 cm. Předokenní žaluzie tak hravě zastíní plochu až o 20 m2 v motorickém a 8m2 klikovém provedení. Při spojení modulů žaluzií lze s elektromotorem od STRMAT zastínit plochu až o 36 m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!