Venkovní žaluzie

Žaluzie jsou jednou z nejčastěji využívaných metod stínění. Právě v poslední době značně roste obliba žaluzií venkovních. Předokenní venkovní žaluzie vám umožní plynulou regulaci množství světla vstupujícího do interiéru.

Ochrání před horkem a prudkým sluncem

Žaluzie patří bezesporu mezi tu nejlepší dostupnou stínící techniku, ale předokenní žaluzie mají oproti jiným metodám stínění řadu dalších výhod.
Venkovní žaluzie STRMAT zastaví sluneční paprsky před okny a zamezí jejich vstupu do interiéru. Díky tomu můžete pomocí venkovních žaluzí regulovat teplotu v interitéru. I s předokenními žaluziemi můžete dosáhnout velmi vysokého zastínění a to s lamelami ve tvaru Z, které naleznete v naší nabídce. Jejich umístění před okny pomáhá i k ochraně oken samotných před nežádoucími vlivy a prodlužují tak jejich živostnost.

Úspora energie

Venkovní žaluzie pomáhají také v zimních obdobích udržovat teplo uvnitř. Díky jejich termoregulačním schopnostem tak ušetříte energii a výdaje spojené s vytápěním či klimatizací.

Ochrana a soukromí

Žaluzie pomohou ochránit vaše soukromí před zvědavými pohledy z okolí vašeho objektu. Jejich robustní konstrukce napomáhá také proti násilnému vniknutí do objektu.

Venkovní žaluzie pro maximální komfort

Díky jejich pozici před okny si i při plňe stažených žaluziích lze otevřít okno a dopřát si proudění čerstvého vzduchu z venčí. Stažené a uzavřené žaluzie také tlumí hluk a zajistí vám nerušený spánek či odpočinek. Žaluzie od nás lze ovládat i elektronicky a můžete tak zůtulnit váš interiér pouhým stiskem klávesy.

Široký výběr, veliké možnosti

Předokenní žaluzie jsou vhodné pro všechny typy budov. Mohou být ozdobou fasády jakékoliv administrativní či průmyslové budovy a velmi elegantně dotváít vzhled rodinného domu. Předokenní žaluzie mají široké možnosti instalace a jejich boxy lze obdobně jako u venkovních rolet skrýt pod fasádu nebo do stavebního překladu. Při stavbě nového domu či při rozsáhlé renovaci je ta pravá chvíle na jejich pořízení. Obraťte se na nás a rádi vám poradíme a zdarma žaluzie zaměříme.
V nabídce předokenních žaluzií od STRMAT naleznete pouze ty produkty, u kterých si můžeme být jistí s vaší plnou spokojeností. Pokud nejsou tou pravou metodou stínění pro vás, pak se můžete podívat na naši plnou nabídku exteriérního stínění, kde si zajisté přijdete na své.