Venkovní rolety

Pokud hledáte kvalitní exteriérové stínění, tak se rozhlédněte po naší nabídce předokenních rolet. Venkovní rolety STRMAT nejsou pouze stínící technikou, ale nesou si s sebou celou škálu dalších výhod, které byste jako zákazník neměl přehlédnout!

Venkovní rolety – dokonalé stínění

Venkovní rolety představují skutečně excelentní typ stínící techniky používané v exteriérech. Ačkoliv jednotlivé lamely nelze naklápět, tak na stažené roletě lze nechat pootevřené průduchy mezi lamelami, které umožňí proudění vzduchu a příjemného množství denního světla do interiéru. Pokud rolety naopak dovřete, pak dosáhnete plného zastínění oken. S venkovními roletami STRMAT docílíte pohodlných podmínek pro práci i odpočinek.

Bezkonkurenční úspora energie

V dnešní době se klade stále větší důraz na úsporu energie a okna představují velikou slabinu z hlediska úniku tepla. Předokenní rolety STRMAT vám pomohou tento problém výrazně zlepšit a ušetří vaší peněženku od zbytečných nákladů na vytápění nebo klimatizaci. Hliníkové lamely rolet jsou vyplněny pěnou, která zajišťuje maximální izolační vlastnosti.

Ochrana oken

Roletový pancíř pomůže ochránit vaši investici do kvalitních oken. Díky své robustní konstrukci a možnosti plného uzavření jsou vaše okna chráněna před UV zářením, kroupi, větrem a nečistotami. Celkově tak dochází k prodloužení životnosti oken ochranou před nepříznivými vlivy, které poškozují plastová i dřevěná okna.

Bezpečnostní prvek

Každá stínící technika do určité míry dokáže ochránit vaše soukromí před cizími pohledy. Venkovní rolety STRMAT jsou navíc také bezpečnostním prvkem. Jejich pevná konstrukce z kvalitních materiálů tvoří obtížně prolomitelnou bariéru před vašimi zranitelnými okny.
Při volbě luxusního motorického ovládání je možné roletu opatřit dodatečnými závěsy, které zabraňují nadzvednutí spuštěného roletového pancíře. Pro odlehlé objekty anebo čistě pro dodatečnou ochranu nabízíme i uzamykatelné rolety.

Estetické uložení

Pokud se bojíte, že by boxy pro uložení rolety mohly působit rušivě, pak pro vás máme dobrou zprávu. Lze je totiž stejně jako venkovní žaluzie ukrýt pod omítku či do stavebního překladu a tím je zcela ukrýt. Pokud tedy do budoucna zvažujete rekonstrukci budovy anebo právě zahajujete stavbu nové, počítejte předem s našimi roletetami a vaší úplnou spokojeností!

Omezení hluku

Perfektní izolační vlastnosti předokenních rolet se nevztahují pouze na izolaci tepelnou. Spuštěný roletový pancíř eliminuje nadbytečný hluk a dopřeje vám klid a pohodu. Pokud se váš objekt nachází v blízkosti silnice či v rušném centru města, tak tuto vlastnost zejména oceníte.