WINARM

Výklopná fasádní clona Winarm vám umožní maximální kontrolu nad intenzitou stínění, soukromím i kontaktem s okolím. Díky výklopným ramenům můžete hravě z clony Winarm vytvořit “stříšku” nad vašimi okny. Tak odstíníte ostré sluneční světlo dopadající na okno a přitom si zachováte výhled do okolí i proudění čerstvého vzduchu. Fasádní clonu Winarm samozřejmě můžete ponechat i svisle podél fasády a docílit tak maximálního stínění a plné ochrany vašeho soukromí. Šíroký výběr látek i barev s precizním zpracováním dělají z fasádní clony Winarm od STRMAT perfektního kandidáta na stínění pro váš dům.

Látky a barvy

U všech způsobů stínění je pro naše zákazníky vzhled vetšinou jedním z hlavních rozhodujících faktorů. Právě díky svému bohatému výběru barev a provedení si látkové fasádní clony získávají stále více na popularitě. Pro clonu Winarm si můžete u STRMAT vybrat hned z několika desítek látek plných i perforovaných. Speciálně pak nabízíme i akrylové látky. Barevně tak můžete sladit clonu Winarm s fasádou vašeho domu a přitom mít jistotu dlouhodobé barevné stálosti a odolnosti látek. Nosné a konstrukční prvky jsou nabízeny hned v několika základních barevách.

Konstrukce a provedení

Fasádní clona Winarm je charakteristická svými pružinovými rameny. Ty se starají o vypnutí látky a zároveň lze s jejich pomocí látku vyklápět. Sklon výklopných ramen lze volit buď 90° nebo 135°. Látka je ve svinutém stavu ukryta v boxu o rozměrech 105 x 115 mm, kde je chráněna před nečistotami a nepříznivými vlivy. Box se kotví na stěnu nebo strop nad prostor okna. Ramena, která napínají látku, jsou ukotvena na rámu okna či v ostění. Moderní a přitom odolné zpracování dělá ze clony Winarm perfektní designový doplněk pro vaši fasádu.

Ovládání

Fasádní sklopná clona Winarm od STRMAT nabízí plnou škálu možností ovládání i příslušenství. Manuálně lze clonu ovládat pomocí kliky s převodovkou. Pro ty náročnější zákazníky nabízíme pohánění clony s výkonými a tichými elektromotory. Motorizované clony pak můžete snadno a komfortně ovládat pomocí nenápadného vypínače, dálkového ovladače anebo rovnou řídící automatikou či za pomocí chytrých mobilních zařízení.

Mezní rozměry

Fasádní clona Winarm si hravě poradí s plochou o šířce v rozmetí 50 – 300 cm. Maximální výsuv je určený délkou sklopných ramen. Ty lze volit se sklonem buď 90° nebo 135° a mohou dosahovat délky 120-150 cm. Celkově fasádní clona Winarm hravě zastíní všechna okna do maximální plochy až 7 m2.