V-ROL 63

Svislá fasádní clona V-Rol 63 se vyznačuje lehkou konstrukcí, příznivou cenou a perfektními vlastnosmi. Tato clona není vybavena krycím boxem, který by látku ve svinutém stavu chránil před nečistotami a proto je nejčastěji montována tam, kde je clona chráněna přímo konstrukcí objektu. I přes to se svým špičkovým designem a širokým výběrem barev a typů látek těší vysoké oblibě našich zákazníků. Mezi další její přednosti patří nenápadné a přitom účiné boční vedení z poplastovaných lanek a bohatý výběr způsobů ovládání včetně komfortních motorických pohonů.

Látky a barvy

Standardní výbavou fasádní clony V-Rol 63 je kvlaitní látka ze 100% polyesterových vláken a vrchní PVC vrstvou. Na výběr na vás čeká u STRMAT i daleko více akrylových látek. Pro svou clonu V-Rol si tak můžete vybrat až z více než 150 barevných odstínů a typů látek plných i perforovaných. Všechny látky se vyznačují vysokou odolností a barevnou stálostí. Látky odolávají nečistotám, vodě i nepřiznivým povětrnostním vlivům. Barvy konstrukčních prvků jsou dodávány standardně v barvě bílé či hniníku. Fasádní clona V-Rol nebude tak jen efektivní stínící technikou, ale i výrazným designovým prvkem vašeho domu.

Konstrukce a provedení

Lehká fasádní clona V-Rol 63 je charakteristická absencí krycí boxu a navinutá látka na hřídeli je odkrytá a volně viditelná. Právě proto je vhodná k umístění všude tam, kde je kryta konstrukcí domu anebo rovnou do vašeho interiéru. Díky bohatému barevnému výběru i elegantní konstrukci skvěle zapadne. Boční vedení, které fixuje látku ve správné poloze, je provedeno pomocí nerezových poplastovaných lanek. Tuto okenní markýzu lze montovat na stěnu, strop nebo přímo na rám okna.

Ovládání

Clona V-Rol 63 vám poskytne plný komfort s tichým a rychlým motorickým ovládáním. Elektromotor lze ovládat z pohodlí vašeho domova spínačem na zdi, dálkovým ovladačem anebo rovnou vašim chytrým mobilním zařízením. Výhodou využití motorického ovládání clony V-Rol je i možnost spojení dvou clon na jeden pohon a tím ušetřit. Tato lehká fasádní clona je dostupná i v provedení s manuálním ovládáním a to pomocí kliky s převodovkou.

Mezní rozměry

Svislá fasádní clona V-Rol 63 se přizpůsobí nejrůznějším proskleným plochám. Při volbě akrylové látky lze s touto markýzou hravě zastínit plochy o maximální šířce i výšce 300 centimetrů. Výhodu představuje i možnost umístění několika clon vedle sebe s tím, že jeden motor pohání hned dvě clony V-Rol společně. Pro zjištění dalších rozměrů či jiných případných dotazů nás neváhejte kontaktovat.