SUNROL

Jednoduchá, efektivní a přitom designově dokonalá je svislá fasádní clona Sunrol. Tento typ je vhodný ke stínění všech typů oken, balkónů i dveří. Design této clony je propracovaný od boxu až po madlo a dodá vašemu domu moderní a elegantní vzhled. Široký výběr barevných provedení dělá z fasadní clony Sunrol ideálního kandidáta pro nejrůznější prosklené plochy. Navíc je tato clona velmi flefibilní po stránce rozměrů. Neváhejte nás kontaktovat a získejte zaměření fasádních clon pro váš dům zcela zdarma.

Látky a barvy

Vyberte si u STRMAT látku pro fasádní clonu Sunrol hned z několika desítek rozmanitých variant. Látky clon v našem sortimentu jsou výhradně vysoké kvality. Zachovávají si tak barevnou stálost, tvar a odolají vlhkosti i nečistotám. Oblíbenou volbou pro fasádní clony Sunrol jsou látky perforované, které umožňují i při stínění výhled do vašeho okolí. Úložný box clony a spodní profil s madlem jsou dostupné v barvě bílé a stříbrném eloxu. Clonu Sunrol hravě sladíte s vaší fasádou a bude skutečným moderním doplňkem vašeho domu.

Konstrukce a provedení

Kouzlo fasádní clony Sunrol je v její jednoduchosti. Clona je navíjena do designového boxu manuálně pomocí madla na spodním profilu. Pevný spodní profil a speciální pružinový mechanismus ukrytý v boxu společně zajišťují dokonalé napnutí látky. Ochranný box látky je čtyřhranný zaoblený o rozměrech 75 x 85 mm a ve svinutém stavu chrání látku před nečistotami i rozmary počasí. Svislou fasádní clonu Sunrol lze ukotvit na stěnu či strop a to pomocí klipů.

Ovládání

Jak již způsob probevení a absence bočního vedení napovídá, tak svislé fasádní clony Sunrol jsou dodávány výhradně s manuálním ovládáním. Clony Sunrol lze snadno a rychle stahovat pomocí designového madla na spodním profilu látky. Pružinový mechanismus automaticky napíná a případně navíjí látku do boxu a proto se spodní profil zajišťuje v požadované poloze pomocí háčků.

Mezní rozměry

Fasádní clona Sunrol si hravě poradí s drobnými i poměrně velkými prosklenými plochami. Minimální šířka clony Sunrol začíná již na 53 cm a jedním kusem lze zastínit plochu až o šířce 240 cm. Clona Sunrol nemá problémy i s vyšší plochou a hravě zastíní okna do výšky až 250 cm. Celkově tato svislá fasádní clona pokryje plochu až do 3 m2.