ROLTEX 75/95

Fasádní clona Roltex 75/95 je velmi efektivním exteriérovým stíněním oken, které napomáhá udržovat váš interiér v příjemné teplo, odstíní nežádoucí ostré světlo a ochrání vaše soukromí před zvědaými pohledy. Clony Roltex jsou vybaveny bočním vedením, které fixuje látku ve správné poloze. Hřídel s navíjenou látkou je ukryta v desinovém boxu, kde je chráněna před nečistotami a poškozením. Clona je dostupná v široké škále barev i látek a bude skutečnou moderní ozdobou vaší fasády. Díky své konstrukci je vhodná ke stínění velikých ploch a nabízí možnost komfortního motorického ovládání.

Látky a barvy

Pro fasádní clonu Roltex 75/95 na vás u STRMAT čeká bohatý výběr z desítek látek a barevných odstínů. Oblíbenou volbou jsou perforované látky, které poskytují plnohodnotný stínící účinek a přitom vás ponechají v kontaktu s okolím. V nabídce naleznete také špičkové akrylové látky. Látky pro clony Roltex se vyznačují barevnou stálostí a vysokou odolností před nečistotami, vlhkostí a jinými nepříznivými vlivy. Box s vodícími lištami je v dostání hned v několika základních barvách včetně možnosti individuálního lakování. S takovým výběrem clonu Roltex snadno sladíte s fasádou vašeho domu a dodáte mu na moderním vzhledu.

Konstrukce a provedení

Clona Roltex je dodáva s krycím boxem, který chrání svinutou látku, o rozměrech 75 x 75 a 95 x 95 mm. Pro box si též můžete vybrat hned z několika tvarů – čtyřhranný, skosený anebo zaoblený. Vodící lišty vystupující ze samonosného boxu mají rozměry 30 x 28 mm a spolehlivě fixují látku ve správné poloze. Spodní profil látky ji udržuje vypnutou. Fasádní clony Roltex 75/95 se instalují na stěnu, na rám okna nebo bočně do ostění

Ovládání

Fasádní clonu Roltex lze ovládat snadno a jednoduše manuálně pomocí kliky s převodovkou. Při stínění vysokého počtu oken a velikých ploch zajisté oceníte nabídku motorického ovládání, které vám odemyká plný potenciál těchto clon a poskytne maximální komfort. Elektromotory připojené na 230 V lze ovládat vypínačem na zdi, pomocí dálkového ovládání. Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme pohony, které vám umožní fasádní clony ovládat přímo vašim chytrým mobilním zařízením.

Mezní rozměry

Fasádní clona Roltex 75-95 je velmi flexibilní stínění i po stránce rozměrů. Hravě si poradí s drobnými plochami od šířky 50 cm. Maximálně zvládá zaclonit plochu o šířce až 360 cm a výšce 280 cm a to do celkové plochy až 8 m2 Fasádní clony Roltex lze také spojovat za účelem stínění velikých ploch. Spojené provedení je chopné zastínit plochu až o 12 m2 o šířce 600 cm a výšce až 340 cm. Právě v tomto provedení clony Roltex ocení naši zákazníci vlastnosti motorického ovládání a plného potenciálu s dodatečným příslušenstvím.