NICHE 125

Venkovní clona Niche 125 se svým moderním provedením patří mezi špičku v sortimentu fasádních clon STRMAT. S využitím zipu dosahuje zvýšené odolnosti před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Takto je látka uchycena do bočního vedení a ve svinutém stavu je chráněna v designovém boxu. Clona Niche je špičkovým stíněním, které pomáhá udržet příjemnou teplotu v interiéru a spolehlivě ochrání vaše soukromí. Mezi její přednosti patří také široký výběr kvalitních barev a typů látek. Díky tomu není jen efektivním stíněním, ale i výrazným prvkem a ozdobou fasády vašeho domu. Fasádní clona Niche 125 je dodávána s luxusním motorickým pohonem.

Látky a barvy

Oblíbenou volbou látky pro fasádní clony (okenní markýzy) jsou látky perforované. Ty poskytují výbornou ochranu před ostrým sluncem a zároveň umožňují částečný průhled ven. Díky tomu nikdy úplně netrácíte kontakt se svým okolím. Pro clonu Niche 125 si můžete vybrat hned z několika perforovaných látek v široké škále barev. Pro tuto clonu můžete volit i z dalších neperforovaných látek. Celý sortiment látek se vyznačuje vysokou kvalitou, barevnou stálostí a odolností. Pro konstrukci si můžete též vybrat hned z několika základních barev a snadno tak tuto clonu přizpůsobíte přesně k vaší fasádě.

Konstrukce a provedení

Látka fasádní clony Niche 125 je po stranách vybavena přivařeným zipem. Pomocí něj je přesně vedena ve vodících lištách. Tím dochází k zvýšené odolnosti proti větru a minimalizace viditelných mezer oproti standardní látkce a vodící liště. Ve svinutém stavu je látka chráněna boxem o rozměrech 124 x 134 mm, který je dodatečně z přední strany chráněn izolačním multipanelem o šířce 15 mm. Fasádní clona Niche se kotví na stěnu, na rám okna či bočně do ostění přes vodící lišty.

Ovládání

Moderní fasádní clona Niche 125 je zaměřena na splnění požadavků i těch nejnáročnějších zákazníků. Právě proto je standardně vybavena motorickým ovládáním. Elektromotory na 230 V lze řídit z pohodlí vašeho domova pomocí nenápadného spínače na zdi i dálkového ovládání. Skutečnou luxusní špičkou však je ovládání řídící automatikou anebo pomocí vašeho chytrého mobilního zařízení.

Mezní rozměry

S využitím motorického pohonu si fasádní clona Niche 125 hravě poradí i s velkými prosklenými plochami. Clonou lze stínit plochy o šířce od 65 až do nadstandardních 400 centimetrů. Maximální výška clony Niche je pak až 300 cm. Hravě tak zastíníte plochu o celkové rozloze až 12m2 a přitom pohyb zůstává plynulý a rychlý. Mezní rozměry jsou též ovlivněny volbou provedení i typem látky. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.