Screenové rolety

Moderní exteriérní stínící techniku zastupují screenové rolety. Rolety jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, takže je možné je bez obav využívat venku. Jsou výborným stínícím a designovým prvkem pro nejrůznější objekty. Se screenovými roletami STRMAT dodáte vaší fasádě moderní a nadčasový doplňek.

Optimální stínění

Screenové rolety efektivně ochrání váš interiér před ostrým slunečním světlem a napomáhají tak udržet v místnosti příjemnou a stálou teplotu. Jsou mnohem efektivnější než vnitřní látkové stínění, jelikož světlo zastavují ještě před dopadem na okna. Rolety propouští dovnitř jen přiměřené množství rozptýleného světla, které vás neruší při práci ani odpočinku.
Perforované (děrované) látky v naší nabídce zachovají možnost výhledu ven do okolí objektu. Všechny screenové rolety však zamezují pohledu zvenčí dovnitř, čímž poskytujou dnes tak ceněné soukromí. Clony opatřené ZIP systémem vám umožní úplné zatemnění interiéru.

Kvalitní zpracování

Screenové rolety STRMAT jsou pouze z těch nejkvalitnějších vybraných materiálů. Naše rolety se vyznačují dobrýmí tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností. Rolety jsou vyráběny z polyesteru či skelných vláken, které jsou navíc potaženy vrstvou PVC. To vše spolu s dobrou fixací rolety lanky anebo vodícími lištami je dělá odolné vůči nepříznivým vlivům a rozmarům počasí.
Naše screenové rolety jsou dostupné s pohodlným a spolehlivým motorovým ovládáním. Jemná struktura screenových rolet také poslouží jako ochrana proti nežádoucímu hmyzu.

Screenové rolety – použitelné kdekoliv

Výhodou screenových rolet jsou možnosti jejich využití. Rolety jsou schopné zastínit i velmi rozsáhlé plochy v interiéru i exteriéru. Mohou vám tak zpříjemňovat pobyt uvnitř, na terasách, v altánech či pergolách. Díky naší široké nabídce je můžete využít téměř kdekoliv a můžete si být jisti, že u nás najdete řešení, které vaší fasádě padne jako ušité.

Rozmanitý výběr

Právě díky textilnímu provedení se může tento způsob stínění pochlubit nesrovnatelnou nabídkou možných barev, látek a vzorů. Zaručeně u nás najdete ten pravý typ látky a barvu, která vašemu objektu padne a pokud ne, tak vám rádi s výběrem poradíme!